sobota, 20 sierpnia 2016

Dworek Potockich, czyli sesja w Julinie

Kiedy ma ukochana siostra Tosia oznajmiła wczoraj, że jedzie na stadninę w Julinie już wiedziałam, iż chcę mieć sesję właśnie tam. Czasu jak zwykle było mało i po próbie zrobienia fryzury, która w ogóle sama się rozwaliła, zwątpiłam. Na dodatek siostrzyczka oznajmiła, że mam 10 minut do wyjazdu (ubrania nie wyprasowane, zagrzebane w pudle, ja nie ubrana a fryzurę mam zacząć od zera i brak pewności czy aparat jest naładowany) bynajmniej nie byłam ucieszona.

I kiedy Tosia poszła na jazdę, ja wraz z mamą poszłyśmy kupować bilety. Gościu zadał nam pytanie  czy my bez Pana, na co mama beztrosko odparła, że pan został w aucie ze śpiącym dzieckiem. Zreflektowała się kiedy zobaczyła parę młodą robiącą zdięcia i wytłumaczyła się z pomyłki. Mym rzekomym mężem był mój tata, który musiał zostać z moim młodszym bratem.
Uciekająca panna młoda :-PPierwszy raz miałam sesję w stroju historycznym poza domem i w sumie spodziewałam się tego, że będę zwracać uwagę, ale nie było tak źle. Jedna dziewczyna pokazując na mnie palcem mówiła: "Mamo, biała dama".
Kremowa, kremowa dama


Starsze małżeństwo wspomniało, że na schodach, na których wiązałam rozsznurowanego buta, Potoccy mieli robione zdjęcie.I oto zobaczyliście obie sukienki, które zabieram na Złote Popołudnie. Nie jest do końca wiadome czy pojadę, ale z okazji tego, że tydzień później mam urodziny, jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, dotanę przedwczesny prezent w pakiecie z białymi rękawiczkami.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz